Яке дитяче харчування краще купувати, де це краще робити?


Купуємо дитяче харчування: на що звертати увагу? Купити дитяче харчування не проблема. А ось вибрати ...Яке найкраще дитяче харчування і де краще купувати?

Де купити дитяче харчування

Дитяче харчування потрібно купувати у спеціалізованих магазинах.
Так як ці магазини профільні, то вони реалізують продукти надійних виробників. Харчування для дітей міститься там в спеціальних контейнерах і стелажах з особливим температурним режимом. Саме в таких магазинах якість дитячого харчування забезпечується відповідно до вимог, які вказують виробники ..

Визначити, який продукт вибрати в якості кращого прикорму для вашого малятка можна, уважно вивчивши упаковку або етикетку. Благо прийнятий майже у всіх спеціалізованих магазинах дитячого харчування режим самообслуговування дає таку можливість - вивчайте, скільки хочете. Якщо питання залишилися, можна звернутися до консультантів магазину. У більшості випадків це кваліфіковані люди, які дійсно знають, що говорять.

- Інформація на етикетці, упаковці товару
- Термін придатності
- Вікові рекомендації
- Склад продукту (в тому числі харчові добавки)
- Спосіб приготування
- Ціна



Якщо на упаковці відомої марки дитячого харчування ви не бачите перші чотири з перерахованих вище пунктів (ціна продукту вказується на ціннику), швидше за все, перед вами підробка. Або ви прийшли в магазин, не заслуговує довіри. Тому що за всю зазначену на етикетці, упаковці інформацію виробник дитячого харчування несе відповідальність за законом.

Однак навіть саме чудове, якісне і корисне харчування для дітей перестає бути таким, якщо використовується не за призначенням або з порушенням інструкцій.

Так що виробник зобов'язаний проінформувати, а мама - ознайомитися!

Термін придатності

Дата виготовлення, тривалість зберігання, умови зберігання вказуються на упаковці дитячого харчування виробником в обов'язковому порядку. Не можна допускати, щоб малюк ласував простроченим обідом! Якщо ви плануєте взяти харчування про запас і зберігати його після розтину - на упаковці пюре і соків вказана дозволена тривалість такого зберігання.

Вибираючи продукти в магазині, стежите, щоб упаковка випадково не виявилася пошкодженою - дірявої, набряклої або порваній. Адже тоді будь-яка інформація на упаковці втрачає всякий сенс, і ви просто втратите час на ознайомлення з нею. Будьте уважні! Термін придатності на упаковці і її справний стан допоможуть вберегти здоров'я малюка і ваш гарний настрій!

Вікові рекомендації

Дитина росте, міняється. Одночасно змінюються склад і кількість вітамінів, мінералів, поживних речовин, які йому необхідно отримувати в процесі харчування. На упаковці / етикетці відомих марок дитячого харчування вказаний вік, з якого експерти НДІ харчування РАМН> рекомендують починати вводити в раціон дитини даний продукт. Причому ці рекомендації стосуються саме початку введення того чи іншого продукту. Ви зможете давати це пюре малюкові і в більш дорослому віці. Наприклад, пюре, рекомендоване з 5 місяців, можна давати і семимісячного малюка. А от навпаки - ні в якому разі.

Чи підходять вікові рекомендації з етикетки саме у вашому випадку, вам може сказати тільки педіатр. Проте ознайомитися з ними перед тим, як купити продукт і запропонувати його дитині, необхідно!

Склад продукту

Банкове дитяче харчування буває однокомпонентні і багатокомпонентне. Наприклад, якщо на банці з пюре написано просто "яблуко" - це однокомпонентний продукт. А якщо "яблуко-груша-персик" - це харчування багатокомпонентне. Для того щоб період введення прикорму проходив для малюка максимально комфортно, фахівці рекомендують на самому початку давати однокомпонентні продукти. Хоча б тому, що набагато легше визначити причину тієї чи іншої реакції організму дитини на прикорм, якщо вводити в його раціон нові продукти поступово. Так що, взявши з полиці банку з дитячим харчуванням, не забудьте ознайомитися зі складом продукту!

Спосіб приготування

Ця інформація зазвичай розміщується на упаковках дитячих молочних сумішей і каш. Зазначені обсяги і пропорції - результат не однієї сотні тестів. Тут все до грама вивірено фахівцями з дитячого харчування. Мамам не варто експериментувати з процедурою приготування дитячого харчування, а тим більше штучно "покращувати" його. Найбільш правильним буде довіритися фахівцям. Вони не дарма старалися для вас!

Пюре продається вже в готовому вигляді, його рекомендується тільки підігріти перед годуванням до температури 37 º С.

Харчові добавки

Так, деякі мами вважають, що харчові добавки "не є добре". Давайте розберемося з цим питанням подробней.
Застосування харчових добавок у відомих марках дитячого харчування вкрай обмежена і строго відповідає нормі. Можливі добавки при виробництві дитячого харчування - антиокислювачі та загусники.

Антиокислювачі, незважаючи на своє недитяча назву, насправді звичайні природні сполуки (наприклад, вітамін С). Вони захищають жири та жиросодержащие продукти від згіркнення, запобігають руйнуванню вітамінів, оберігають овочі, фрукти та продукти їх переробки від потемніння.

Загусники дозволяють отримати консистенцію дитячого харчування, що відповідає віковим особливостям дитини. Наприклад, пюре. Удома вам доводиться розминати картоплю чи овочі, збивати і т. д .. Погодьтеся, не завжди дитина в змозі це прожувати. Зате в "баночному" дитячого пюре вже все враховано. І ви дасте малюкові те пюре, яке він в змозі з'їсти. З 4-6 місяців дитині дають страви основного прикорму - овочеві, фруктові пюре, каші. Для них в якості загусників застосовуються природні речовини: пектин, рисовий або пшеничний крохмаль, борошно. Ніякої хімії, як бачите. У цьому віці шлунок дитини ще не досконало опанував навичкою перетравлення їжі. Обволікаючі та абсорбуючі властивості загусників допомагають йому в цій важливій справі. Пройде ще трошки часу, і ваш малюк буде справлятися сам з будь-якою їжею.

При виробництві дитячого харчування суворо заборонено використання штучних ароматизаторів і барвників. Побачити їх на етикетці відомого дитячого харчування в спеціалізованому магазині можна тільки уві сні!

Ціна

Ціна дитячого харчування складається з якості використовуваних інгредієнтів, рівня використовуваних при його виробництві технологій і стандартів контролю якості. Звісно, ​​якісний продукт не буде коштувати копійки.

Не останню роль відіграє і експертний статус продукту - всілякі наукові дослідження і тести, які виробник дитячого харчування проводить з метою його вдосконалення. Досить вивчити етикетку. Практично всі виробники розміщують інформацію про взаємодію з тим чи іншим інститутом, який проводить експертизу продукції.